رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام: با کمک ایران مسابقات ساحلی را از سر می گیریم

0
19
رییس فدراسیون جهانی پرورش اندام

رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام IFBB گفت: برای کشور ایران، تاریخ و ورزشکاران آن احترام خاصی قائل بوده و هستم.

به گزارش ندنیوز:  رافائل سانتوجا رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام IFBB در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای من افتخاریست که در کشور ایران هستم و به همین علت از دوست عزیزم جناب آقای پور علی فرد تشکر می کنم.

رافائل گفت: ورزشکاران بسیار قدرتمندی در رقابت های جام الماس با یکدیگر رقابت کردند، ورزشکارانی که بدون شک در جهان عنوان های خوبی را بدست خواهند آورد.

رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام در ادامه افزود: IFBB دارای ۱۹۷ عضو در سراسر جهان و یک فدراسیون بین المللی است که توسط شورای المپیک آسیا به رسمیت شناخته شده است.

سانتوجا خاطر نشان کرد: با کمک فدراسیون ایران و کمیته المپیک آسیا قصد داریم که مسابقات ساحلی را دوباره احیاء کنیم، تا ورزشکاران ما از آن لذت ببرند.

وی یادآور شد: در هفته های آتی چندین برنامه مسابقاتی بین المللی دیگر هم داریم. مسابقاتی که در کشورهای جمهوری چک، هند و …برگزار خواهد شد و این نشان دهنده افزایش رشد IFBB در سراسر جهان است.

رئیس IFBB تصریح کرد: امسال رقابت های الیت پرو را با یک میلیون و دویست هزار دلار بنیان گذاری کرده ایم.

رافائل سانتوجا ادامه داد: کار ما در فدراسیون جهانی کاملاً مشخص است. قوانین ما شفاف و شرایط داوری مسابقات نیز بسیار روشن است و ما این امتیاز را داریم که در ۵ قاره جهان مسابقات برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام در ادامه اظهار کرد: IFBB یک فدراسیون بین المللی است که تمامی سازمان های بین المللی ورزشی دنیا آن را به رسمیت می شناسند، ضمن اینکه فدراسیون های ملی کشورها نیز آن را تایید میکنند.

رافائل افزود: در IFBB فرد تصمیم گیرنده نیست، بلکه اعضای کنگره هستند که تصمیم گیرنده اصلی به شمار می آیند.

وی گفت: بسیار خوشحالم که به عنوان رئیس IFBB فعالیت می کنم. ما سال گذشته NPC را تعلیق کردیم، چرا که تشکیلات NPC یک سازمان شخصی و مالک آن هم یک آمریکایی است که به هیچ وجه به قوانین کنترل دوپینگ پایبند نبود. ما نمی توانیم NPC را یک سازمان ورزشی بدانیم، چرا که آنها در آن تشکیلات تنها به تجارت فکر می کنند. او در ادامه صحبت هایش گفت که قرار است تا دنیای ورزشی بدون دوپینگ را از نو بسازد.

رافائل تصریح کرد: ما امسال برای نخستین بار رقابت های حرفه ای قهرمانی جهان را برگزار خواهیم کرد، چرا که ما در هر کشور قهرمانانی داریم که تا به امروز تنها در سطح آماتور مسابقه داده اما از این پس در سطح حرفه ای مسابقه خواهند داد. مسابقاتی که بالاترین رنکینگ را خواهد داشت. ما در IFBB به دنبال تحول هستیم.

رئیس فدراسیون جهانی پرورش اندام یادآور شد: شما به عنوان خبرنگار و اصحاب رسانه که ارزشمندترین ارکان ورزش به حساب می آیید شرایط حال و آینده فدراسیون جهانی IFBB را در همین مسابقات جام الماس را می توانید ببینید.

رافائل گفت: ما امسال در فدراسیون جهانی انتخاباتی خواهیم داشت و IFBB بسیار خرسند است که از پورعلی فرد در آن انتخابات حمایت کند. چرا که ما قصد داریم ایشان با حفظ همان مسوولیت مشاور عالی فدراسیون جهانی، ورزش پرورش اندام را نیز در جهان هدایت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ناصر پورعلی فرد در IFBB برای ما و تمامی اعضا یک فرد قابل احترام به شمار می آیند و قطعاً در آینده اتفاقاتی فراتر از آنچه تا به امروز برای ایشان در فدراسیون جهانی افتاده است، خواهد افتاد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه + 9 =